bodrum emlak drone çekimi

Bodrum Drone Çekimi Kampanya

2020 yılını bitirirken sizler için harika bir kampanya hazırladık. Pandemi tüm hızı ile dünyada sürerken, aşı ve diğer tedavi seçenekleri 2021 yılı için ticari olarak fırsatlarla dolu bir yıl olacağı izlenimi veriyor. Küresel pazarda tüm büyük aktörler 2021 yılına hazırlanıyor rekor cirolar yapacaklarını düşünüyorlar.

Ülkemizde de yeni yıldan beklenti yüksek. Daha şimdiden Haziran ayı tüm haftasonlarımız rezerve oldu bile. Bizde dedik ki Bodrum’da Drone ailesi olarak 2021’e hazırlık yapan işletmelere bir tanıtım kampanyası yapalım.

İşletmelerin marketing ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Başta sosyal medya olmak üzere tüm platformlarda video ve fotoğraf kullanmak istiyorlar. Ticaretin doğası gereği bu hizmeti kaliteli ve ucuza almak itiyorlar.

Partnerlerimiz ile esnek bir çalışma sistemi kuralım. Hafta içi boş zamanlarımız olduğunda onlara ayıralım. Böylece onlar düşük bütçe ile kaliteli işe ulaşırlar biz de Bodrum Drone ailesi olarak birlikte çalışmış olmanın keyfini yaşarız.

Bodrum’da Drone Çekimi için aşağıdaki gibi bir plan hazırladık. Bu plan bir tanıtım filmi için toplam ücreti vermektedir. Ancak isterseniz hizmetlerden yalnız birini yada bir kaçını da satın alabilirsiniz. Planın detaylarını konuşmak üzere bizi arayabilir yada mail gönderebilirsiniz.

BODRUM DRONE TANITIM FİLMİ

TOPLAM BÜTÇE : 3.000 TL

30 Dakika Drone Çekimi : 500 TL
1 Saat Fotoğraf Çekimi : 1.000 TL
1 Saat Video Çekimi : 1.000 TL
Montaj ve müzik : 1.000 TL

BODRUM DRONE ÇEKİMİ KAMPANYA

BODRUM DRONE ÇEKİMİ KAMPANYA” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön