BODRUM DRONE

Bodrum’da drone çekimi hizmeti veren firmamız, 2016 yılından bu yana The Brothers Prodoction Dijital Ajansı kurumsal kimliği altında yer alan yenilikçi bir ekipten oluşmaktadır. Bu güne kadar Bodrum’da yüzlerce harika çekim gerçekleştirdik. 

Mesa Holding, Ofton İnşat gibi kurumsal firmaların yanı sıra, Mandarin Oriental başta olmak üzere bir çok otel, restoran ve gece kulübü ile  birlikte çalıştık. Her çalıştığımız partnerimiz ile birlikte olmaktan mutluluk duyduk.

bodrumda drone çekimi

Bugün Bodrum’un en deneyimli drone ekibi olarak, sertifikalı drone pilotalarımız ile yüksek kalitede ekonomik koşullarla çalışmalarımızı sürdürüyo
ruz. 

Son teknoloji drone ekipmanlarımız 4K çözünürlükte ve 60 Fps gibi yüksek akıcılıkta görüntü kaydı ile yarımadanın teknoloji lideri ajansı olmamızı sağlıyor. Bodrum’un en uzun saat çekim yapmış deneyimli ekibi olmaktan gurur duyuyor ve bunu sizinle kıvançla paylaşıyoruz.

Ekibimiz Türk Silahlı Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri’nin tatbikatında yer alarak, drone çekimi ile video ve fotoğraf desteği sağlamaktadır.

Drone Çekimi​

Bodrum drone çekimi son model ekipman ve deneyimli pilotlarımızla kurumsal ve bireysel hizmetler sunuyoruz. 

Yüksek Kalite

Son model ekipmanlarımız ile 4K çözünürlükte 60 Fps akıcıklıkta video kaydı yapıyoruz. Fotoğraf çekimleri ise 40 Mp kalitesindedir.

Ekonomik

Peki Bodrum’da drone çekimi pahaı bir hizmet mi? Kesinlikle hayır iyi planlama ile kısa sürede çekimleri tamamlıyoruz böylece ekonomik bütçeleri yormayan teklifler sunuyoruz.

Hızlı İş Teslimi

Çekimleri planlamak önemli bir aşama. Bodrum drone çekimi iş partneriniz olarak ihtiyacınız olan drone çekimlerini iş yoğunluğuna göre 48 saat içinde tamamlıyoruz.

Başa dön