NELER YAPTIK ?

MESA HOLDİNG ÇEKİMLERİ

Ülkemizin en prestijli yaşam alanı projelerini üreten Mesa Holding, Bodrum  Demirbükü’nde yer alan 176 konutlu projesinin çekimleri için Bodrum Drone’u seçti. Tanıtım videosunun tamamını Mesa Bodrum sayfasından izleyebilirsiniz.  

TEKNE&YAT ÇEKİMİ

Bodrum Yalıkavak’ta harika bir günde gerçekleştirdik tekne çekimini. Sert esen rüzgara rağmen harikulade bir çekim oldu. Partner olarak bizi seçen Serdar Bey’e Bodrum Drone ailesi olarak teşekkür ediyoruz. 

KOYUNBABA VİLLA ÇEKİMİ

Gümüşlük’ün sert rüzgarları ile boğuşan Drone’umuz, tecrübeli pilotumuzun manevraları sayesinde bize harika göörüntüler sundu. Tanıtım filmi ve fotoğraf çekimlerinden çok memnun kalan partnerimize Bodrum Drone olarak teşekkür ediyoruz.

MESA BODRUM VİLLA ÇEKİMİ

Mesa Bodrum’un lansman villasının tanıtım çekiminde Bodrum Drone ekibi olarak yine iş başındaydık. Bodrum Demirbükü’nde yer alan harikulade bir projenin lansman filmini çekmekten Bodrum Drone olarak gurur duyduk.

BODRUM YACHTS DRONE ÇEKİMİ

Bodrum Yachts (yat ve tekne) çekimlerinde deneyimli pilotlarımız harikulade sonuçlar elde etti. Savaş pilotlarının manevralarını andıran sortiler ile kayıt ettiğimiz videolar bu güne kadar drone ile aldığımız en iyi görüntülerdendi.

BODRUM MESA ÖRNEK VİLLA

Bodrum Mesa Örnek Villa nihayet bitti. Mesa Holding’in daha önce lansman filmini hazırladığımız için partner olarak firmayı iyi tanıyoruz. Drone çekimlerinden çok titiz bir iş beklediklerini biliyorduk. İşte sonuç..

BODRUM MARIN HILL DRONE ÇEKİMİ

Harika konumu ile Bodrum Marin Hill çekimlerinde harika bir iş çıktı. Tanıtım filmi hazırladığımız Bodrum’un en seçkin projelerinden Marin Hill villalarının drone çekimleri de harika bir hava da gerçekleşti.

BODRUM EKA SERA EVLERİ DRONE

İki tarafı ağaçlarla süslü Seka Evleri’nin tanıtım filmi ve drone çekimlerini tamamladık. Örnek proje villası ve çevre düzenlemesi ile göz dolduran projeyi Bodrum Drone ailesi olarak partner olmaktan mutluyuz.

Başa dön