bodrum drone villa

Bu çok gerçek bir soru. Mutlaka bir tanıtım filminde yada sosyal medya görsellerinde drone çekimi olmalı mı? Yada Bodrum’da düğün yapıyorsunuz fotoğraf ve video çekimi yanında drone çekimi de olmalı mı?

bodrum drone fotoğraf

Drone çekimi tüm tanıtım filmlerine çok özel bir ambiyans sağlıyor. Tabi bu düğün hikayesi içinde geçerli. İnsan gözünün kendi imkanları ile göremeyeceği bir açıdan izleyiciye bir kadraj sunuyor. Bu daha ilk gördüğü anda izleyici de waaow duygusu uyandırıyor. Olağan üstü olma ilüzyonu sinemanın ana felsefesidir. Sizi gerçeklikten koparır ve başka bir dünyaya taşır.

Tabiki kesin değil bu bakış açısı. Bizim de drone kullanmadan çektiğimiz bir çok kapalı alan tanıtım filmi var. Ancak çektiğimiz tanıtım filmlerinin büyük çoğunluğunda kısa yada uzun drone görüntüsü kullanmayı tercih ediyoruz.

Bodrum Drone Çekimi ekibi olarak evet tavsiye ediyoruz, ancak yine de bir toplantı yaparak buna gerçekten ihtiyacınız olup olmadığınızı tüm yönleri ile konuşarak ortaya koymak daha sağlıklı bir süreç yönetimi olacaktır.

DRONE ÇEKİMİ NEDEN GEREKLİ

DRONE ÇEKİMİ NEDEN GEREKLİ” için bir görüş

Yorumlar kapalı.

Başa dön